Witajcie!

Mamy ogromną przyjemność przedstawić wam ofertę na wyjazd do Włoch na Sardynię.

Jedziemy odwiedzić Dominikę i Piotrka, którzy zupełnie niedawno otworzyli pierwszą polską bazę na tej rajskiej wyspie!

Kiedy?:

11.09.2021 – 18.09.2021 Wyjazd przewidywany jest dnia 10.09 (piątek) w godzinach popołudniowych, a powrót do domu na 19.09 (noc z soboty na niedzielę).

Gdzie?:

Włochy – Sardynia, miejscowość Porto Pino. Południe wyspy, na horyzoncie tylko Morze Śródziemne.

Zakwaterowanie?:

Apartamenty 2 osobowe o 3* standardzie, bardzo zadbane. Willa LULA, możemy zobaczyć ją tutaj:  https://www.sardynia-wakacje.com/domy-wille-w-porto-pino

Cena?:

490 Euro (zakwaterowanie + nurkowania) lub 180 Euro dla osób nie nurkujących. Jest to cena za 7 nocy. Zawiera wszystkie opłaty takie jak rejestracja, podatek turystyczny, woda, prąd, wyposażenie kuchni, nocleg, ręczniki, wifi, opiekę instruktorską oraz opłatę za sprzątanie po naszym wyjeździe.

Nurkowanie?:

Nurkujemy z centrum nurkowym Sirena Sardinia ( https://sirenasardinia.com ). W koszt wliczona jest butla a nurkowania odbywają się z łodzi. Do tego mamy swojego przewodnika nurkowego. Przepiękne rafy, mnóstwo życia – czeka na nas wspaniała przygoda!

Dodatkowo:

Pod nosem mamy bardzo fajną plażę a w bezpośredniej okolicy sklepy, bary i restauracje. Nurkowania kończą się ok godz. 13-14 a później mamy czas wolny który spędzimy odpoczywając na plaży, zwiedzając a wieczorem integrując się w pobliskich restauracjach.

Mnóstwo dodatkowych atrakcji takich jak kite surfing, ścianki wspinaczkowe, trasy rowerowe, mozliwość wypożyczenia sprzętu wodnego i wiele wiele innych!

Cena nie zawiera kosztów wyżywienia, dojazdu oraz pozostałych kosztów własnych. Kwestie logistyczne zorganizujemy wspólnie.

Dla osób zdecydowanych – zaliczka w wysokości 250 euro płatna do dnia 31.07.2021. Zaliczka ta jest bezzwrotna w przypadku rezygnacji z powodów osobistych (możliwość znalezienia kogoś na swoje miejsce i zamiany). W przypadku innych komplikacji ze strony organizatora zaliczka oczywiście zostanie zwrócona. Pełny zwrot zaliczki w przypadku odwołania wyjazdu ze względu na COVID-19!

Na wszystkie pytania chętnie odpowiem pod numerem 511 508 134 lub email patryk@zero-gravity.pl

Pozdrawiam serdecznie,

Patryk Kuziemski
#9954 IANTD Adv. Rec. Tmx. Instructor
patryk@zero-gravity.pl
+48 511 508 134
Centrum Nurkowe Zero Gravity