Witajcie!

Mamy ogromną przyjemność przedstawić wam ofertę na wyjazd do Chorwacji.

Kiedy?:

07.08.2021 – 14.08.2021 Wyjazd przewidywany jest dnia 06.08 (piątek) w godzinach wieczornych, a powrót do domu na 15.08 (noc z soboty na niedzielę).

Gdzie?:

Chorwacja, miejscowość Crikvenica. Jest to tylko 860km więc podróż minie w mgnieniu oka.

Zakwaterowanie?:

Apartamenty 3 – 4 osobowe (możliwe apartamenty dla 2 osób za dodatkową opłatą), o 3* standardzie, bardzo zadbane. Możemy zobaczyć je tutaj: http://www.divecity.net/html/eng/photo_gallery.php

Cena?:

480 Euro (zakwaterowanie + nurkowania). Jest to cena za 7 nocy. Zawiera wszystkie opłaty takie jak rejestracja, podatek turystyczny, woda, prąd, wyposażenie kuchni, nocleg, ręczniki, wifi, opiekę instruktorską oraz opłatę za sprzątanie po naszym wyjeździe. Klimatyzacja dodatkowo płatna 7 euro/doba/apartament.

Nurkowanie?:

Nurkujemy z centrum nurkowym DiveCity. W koszt wliczona jest butla a nurkowania odbywają się z łodzi. Do tego mamy swojego przewodnika nurkowego. Przepiękne rafki, wrak Peltastis, mnóstwo życia – czeka na nas wspaniała przygoda!

Pod nosem mamy bardzo fajną plażę a w bezpośredniej okolicy piekarnię, sklepy, bary i restauracje. Nurkowania kończą się ok godz. 13-14 a później mamy czas wolny który spędzimy odpoczywając na plaży, zwiedzając a wieczorem integrując się w pobliskich restauracjach.

Cena nie zawiera kosztów wyżywienia, dojazdu oraz pozostałych kosztów własnych. Kwestie logistyczne zorganizujemy wspólnie.

Dla osób zdecydowanych – zaliczka w wysokości 250 euro płatna do dnia 10.07.2021. Zaliczka ta jest bezzwrotna w przypadku rezygnacji z powodów osobistych (możliwość znalezienia kogoś na swoje miejsce i zamiany). W przypadku innych komplikacji ze strony organizatora zaliczka oczywiście zostanie zwrócona. Pełny zwrot zaliczki w przypadku odwołania wyjazdu ze względu na COVID-19!

Na wszystkie pytania chętnie odpowiem pod numerem 511 508 134 lub email patryk@zero-gravity.pl

Pozdrawiam serdecznie,

Patryk Kuziemski
#9954 IANTD Adv. Rec. Tmx. Instructor
patryk@zero-gravity.pl
+48 511 508 134
Centrum Nurkowe Zero Gravity