Witajcie!

Mamy ogromną przyjemność przedstawić wam ofertę na wyjazd do Egiptu na głębokie południe!

Będziemy nurkować na jednych z najpiękniejszych raf – Fury Shoals.

Kiedy?:

27.11.2021 – 04.12.2021

Gdzie?:

Egipt – Wadi Lahmy, głębokie południe.

Zakwaterowanie?:

Apartamenty 2 osobowe w 4* hotelu Wadi Lahmy Azur Resort. Wszystkie informacje o hotelu znajdziecie tutaj: https://www.tui.pl/wypoczynek/egipt/marsa-alam/wadi-lahmy-azur-rmf17004

Cena?:

4199 zł (zawiera ubezpieczenie biura podróży, przelot, transport, zakwaterowanie w hotelu na 7 nocy w pokojach 2 osobowych z klimatyzacją, all inclusive, 10 nurkowań z łodzi, wszystkie podatki związane z wyjazdem oraz nurkowaniem, opiekę instruktorską). Cena dla osób nie nurkujących 2299 zł. Cena nie zawiera opłaty za wizę płatne 25 $ na lotnisku.

Nurkowanie?:

Nurkujemy z centrum nurkowym Orca Dive Club ( https://www.orca-diveclubs.com/divecenter/wadi-lahmy/?L=2 ). W koszt wliczona jest butla oraz balast a nurkowania odbywają się z łodzi. Do tego mamy swojego przewodnika nurkowego. Najpiękniejsze rafy południowego Egiptu, wraki, niesamowite ilości kolorowego życia. Rekiny, żółwie, delfiny i wiele wiele innych na wyciągnięcie ręki, w krystalicznie czystej wodzie dopełnione scenerią tętniących życiem raf…

 

Nurkowania kończą się ok. godziny 14 a później mamy czas aby odpocząć przy basenie, skorzystać z lokalnych atrakcji, posnurkować na przydomowej rafie czy wypić drinka.

 

Dla osób zdecydowanych – zaliczka w wysokości 2200 zł płatna do dnia 31.08.2021. Zaliczka ta jest bezzwrotna w przypadku rezygnacji z powodów osobistych (możliwość znalezienia kogoś na swoje miejsce i zamiany). W przypadku innych komplikacji ze strony organizatora zaliczka oczywiście zostanie zwrócona.

 

Na wszystkie pytania chętnie odpowiem pod numerem 511 508 134 lub email patryk@zero-gravity.pl

 

Pozdrawiam serdecznie,

Patryk Kuziemski
#9954 IANTD Adv. Rec. Tmx. Instructor
patryk@zero-gravity.pl
+48 511 508 134
Centrum Nurkowe Zero Gravity