Witajcie!

Mamy ogromną przyjemność przedstawić wam ofertę na wyjazd do Chorwacji.

Kiedy?:

20.07.2024 – 27.07.2024 Wyjazd przewidywany jest dnia 19.07 (piątek) w godzinach wieczornych, a powrót do domu na 28.07 (noc z soboty na niedzielę).

Gdzie?:

Chorwacja, miejscowość Supetar. Niewielkie miasteczko położone na północnej części wyspy Brač z mnóstwem pięknych plaż, w tym słynnym Bol (plaża w kształcie rogu) a także urokliwą architekturą.

Zakwaterowanie?:

Apartamenty od 2 do 8 osób, duża wspólna willa o 3* standardzie, bardzo zadbana. Możemy zobaczyć ją tutaj: https://www.amber-divecenter.com/pl/noclegi-zakwaterowanie-dla-nurkujacych-w-chorwacji/11-noclegi/102-dom-jelica

Villa położona jest przy samym morzu, bardzo blisko centrum nurkowego.

Cena?:

Pakiet nurkowy 10 nurkowań z łodzi – 300 euro. Zakwaterowanie 220 – 250 euro w zależności od wybranego wariantu. Jest to cena za 7 nocy. Zawiera wszystkie opłaty takie jak rejestracja, podatek turystyczny, woda, prąd, wyposażenie kuchni, nocleg, ręczniki, wifi, opiekę instruktorską oraz opłatę za sprzątanie po naszym wyjeździe. Osoby towarzyszące opłacają tylko kwotę za zakwaterowanie.

Nurkowanie?:

Nurkujemy z zaprzyjaźnionym od lat centrum nurkowym Amber Dive – https://www.amber-divecenter.com/pl. W koszt wliczona jest butla i balast a nurkowania odbywają się z łodzi. Do tego mamy swojego przewodnika nurkowego. Przepiękne rafki, wraki, pionowe ściany i mnóstwo życia – czeka na nas wspaniała przygoda!

Pod nosem mamy bardzo fajną plażę a w bezpośredniej okolicy piekarnię, sklepy, bary i restauracje. Nurkowania kończą się ok godz. 15 a później mamy czas wolny który spędzimy odpoczywając na plaży, zwiedzając miasteczko a wieczorem integrując się w pobliskich restauracjach.

Cena nie zawiera kosztów wyżywienia, dojazdu oraz pozostałych kosztów własnych. Kwestie logistyczne zorganizujemy wspólnie.

Dla osób zdecydowanych – zaliczka w wysokości 200 euro płatna do dnia 01.03.2023. Zaliczka ta jest bezzwrotna w przypadku rezygnacji z powodów osobistych (możliwość znalezienia kogoś na swoje miejsce i zamiany).

Na wszystkie pytania chętnie odpowiem pod numerem 511 508 134 lub email patryk@zero-gravity.pl

Pozdrawiam serdecznie,

Patryk Kuziemski
#9954 IANTD Adv. Rec. Tmx. Instructor
patryk@zero-gravity.pl
+48 511 508 134
Centrum Nurkowe Zero Gravity

brač