Witajcie!

Mamy ogromną przyjemność przedstawić wam ofertę na wyjazd do Chorwacji.

Kiedy?:

08.07.2023 – 15.07.2023 Wyjazd przewidywany jest dnia 07.07 (piątek) w godzinach wieczornych, a powrót do domu na 16.07 (noc z soboty na niedzielę).

Gdzie?:

Chorwacja, miejscowość Crikvenica. Jest to tylko 860km więc podróż minie w mgnieniu oka.

Zakwaterowanie?:

Apartamenty 3 – 4 osobowe (możliwe apartamenty dla 2 osób za dodatkową opłatą), o 3* standardzie, bardzo zadbane. Możemy zobaczyć je tutaj: http://www.divecity.net/html/eng/photo_gallery.php

Cena?:

520 Euro (zakwaterowanie + nurkowania). Jest to cena za 7 nocy. Zawiera wszystkie opłaty takie jak rejestracja, podatek turystyczny, woda, prąd, wyposażenie kuchni, nocleg, ręczniki, wifi, opiekę instruktorską oraz opłatę za sprzątanie po naszym wyjeździe. Cena dla osób towarzyszących, nie nurkujących to 230 Euro. Klimatyzacja dodatkowo płatna 7 euro/doba/apartament.

Nurkowanie?:

Nurkujemy z centrum nurkowym DiveCity. W koszt wliczona jest butla a nurkowania odbywają się z łodzi. Do tego mamy swojego przewodnika nurkowego. Przepiękne rafki, wrak Peltastis, mnóstwo życia – czeka na nas wspaniała przygoda!

Pod nosem mamy bardzo fajną plażę a w bezpośredniej okolicy piekarnię, sklepy, bary i restauracje. Nurkowania kończą się ok godz. 15 a później mamy czas wolny który spędzimy odpoczywając na plaży, zwiedzając a wieczorem integrując się w pobliskich restauracjach.

Cena nie zawiera kosztów wyżywienia, dojazdu oraz pozostałych kosztów własnych. Kwestie logistyczne zorganizujemy wspólnie.

Dla osób zdecydowanych – zaliczka w wysokości 250 euro płatna do dnia 31.03.2023. Zaliczka ta jest bezzwrotna w przypadku rezygnacji z powodów osobistych (możliwość znalezienia kogoś na swoje miejsce i zamiany). W przypadku innych komplikacji ze strony organizatora zaliczka oczywiście zostanie zwrócona.

Na wszystkie pytania chętnie odpowiem pod numerem 511 508 134 lub email patryk@zero-gravity.pl

Pozdrawiam serdecznie,

Patryk Kuziemski
#9954 IANTD Adv. Rec. Tmx. Instructor
patryk@zero-gravity.pl
+48 511 508 134
Centrum Nurkowe Zero Gravity

Crikvenica